Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Živý nebo umělý vánoční stromeček?

Možná to máte podobně jako my, každý rok se díváme na tu spoustu ořezaných živých vánočních stromků, je nám jich líto a při pohledu na cenu váháme, zda to bude jedle, borovice nebo zase smrk, který brzy opadá. 

Prodej vánočních stromků je sice na každém rohu, ale pro krásný pravidelný živý vánoční stromeček musíme sáhnout hlouběji do kapsy. V současné době jsou již k dostání umělé vánoční stromky luxusní a milovníci sněhu a bílých vánoc mohou mít i umělý vánoční stromeček bílý. 

 

Proč si zvolit umělý vánoční stromeček

 
Koupením vánočního stromku budeme mít vyřešeny hned několikeré Vánoce a odpadne nám uklízení nepříjemného jehličí. Z umělého stromečku nám opravdu jehličí neopadává a nemusí se také zalévat. Umělý vánoční stromečekv případě opatrného zacházení vám vydrží dlouhou dobu. Také větvičky, které mají umělé vánoční stromkysouměrné a pevné, vydrží větší nápor ozdob a zdobených baněk. Koupit se dají umělé vánoční stromky luxusní, ale i umělé vánoční stromky levné, v cenové relaci od několika set až po několik tisíc korun.
 
Výhodou umělého stromečku je také jeho pořízení na několik vánoc, jeho skladovatelnost a také skladnost. Na rozdíl od vyhození živého stromku ke kontejneru může putovat umělý vánoční stromek do skříně anebo na půdu. Umělý vánoční stromeček má pravidelný tvar i krásné větvičky, různé velikosti, šířky i tvary. Nemůžete sice asi odstranit nepohodlnou větvičku, ale umělé vánoční stromky jsou tak pravidelné, že to není třeba. A že umělý vánoční stromek vůbec nevoní? Pořiďte si aromalampu a dejte do ní vůni jehličí. Vánoce budou nádherné, voňavé a také ekologické.