Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Umělé vánoční stromky se krásně zdobí

Umělé vánoční stromečky jsou pravidelné, neohýbají se pod vlivem sesychání a vlivem tepla. Mají husté větve, které jsou tak pevné, že opravdu vydrží i nápor navěšených ozdob.

Umělé vánoční stromky jsou posledním trendem, jsou ekologické a jsou také cenově dostupné. I když bude první investice vyšší, příští rok máte vystaráno. 
 
Umělý vánoční stromeček stačí vyndat ze sklepa nebo vylézt na půdu a je hotovo. Umělý vánoční stromek neopadává a úklid jehličí vás tedy nečeká. Vůni doženete léčivými esenciálními oleji v aromalampě. Umělé vánoční stromky se nabízí ve světle a tmavě zelené barvě nebo s popraškem sněhu. 
 

Jak ozdobit vánoční stromek

 
Svůj pečlivě zvolený stromek dolaďte tím správným ozdobením. Kupte si vánoční ozdoby podle svého gusta. Odborníci uvádí, že na stromek o velikosti 180 cm je potřeba asi 40 koulí nebo jiných tvarů vánočních ozdob. Budete-li používat menší ozdoby nebo různé velikosti, musíte počet zvýšit.
 
 
 
Na takto vysoký stromek také budete potřebovat asi 5 metrů světelných řetězů a pak ještě 8 metrů těch ozdobných klasických vánočních řetězů. Špičku stromku nejprve seřízněte a nasaďte ji tak aby byla asi 18 cm velká.
 
Své vánoční ozdoby laďte nejlépe do dvou základních barev. A jednu z nich pak dejte pro jemné doplnění. Stojan na stromek použijte podle velikosti stromku. Zakoupený umělý vánoční stromek má v balení stojan z odolného plastu. Můžete také dokoupit kvalitní kovový stojan. U vánočních stromečků do výšky 180 cm stojan o poloměru 25 cm, pro větší stromky už je pak rozhodně lepší koupit větší stojan o poloměru 35 cm.
 
Ještě než budete věšet svítící řetěz na stromek, nejprve zkontrolujte, zda ještě stále fungují všechny světýlka. Pak teprve svítící řetěz navěste na stromeček. Pokračujte také klasickými řetězy a až pak dávejte na zavěšení všech koule, baňky a ostatní ozdoby. Tak se vyhnete tomu, že si nějakou ozdobu shodíte. Pokud vaše děti trvají na čokoládě na stromečku, nebo je to pro vás nutná vzpomínka na dětství, tak si je tam dejte. Jinak ale raději čokoládové figurky vynechejte, jde tak trochu o nemoderní retro. Tradici můžete třeba navodit vánočními ozdobami ve tvaru perníčků.