Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Konečně cvičení, které funguje i baví

Před každými Vánocemi si říkám, že tento rok bude vše jinak a letos nepřiberu ani deko. U pečení cukroví nebudu ochutnávat a abych si Vánoce přece jen užila a taky abych následovala rady různých odborníků, tak si dovolím sníst dva kousky denně, vždy pouze dopoledne.

Plán mám pokaždé jasný a krásný, jenže s první vánoční náladou plán jaksi ztrácí své kouzlo a já ztrácím zábrany. A tak jako každý rok v lednu hledám cvičení, které by vhodným a nejlépe také zábavným způsobem neutralizovalo pozůstatky Vánoc na mém břiše.

Minulý rok jsem narazila na perfektní videa trenérky Meggin, která je bývalá profesionální gymnastka a rozhodla se, že se s ostatními podělí o tajemství způsobu posilování gymnastů. Její veselá a nadšená povaha vás nakazí a cvičení je radost. Zvlášť oceňuji její krátká videa na ploché bříško, kde uvidíte skvělé cviky, které neomrzí a mají úžasné výsledky.

Pro odvážlivce Meggin přidává také videonávody na efektivní gymnastické prvky, které po pravidelném tréningu může zvládnout i začátečník.

Neváhejte a vyhlašte vánočním kilům válku!