Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Jaké jsou barvy letošních Vánoc?

V jakých barvách mají být letošní Vánoce? Červená barva je letitá tradiční klasická barva vánoční. Červené ozdoby totiž na zeleném stromku opravdu krásně vyniknou, a zejména proto se tato barva o vánocích drží již po desetiletí. 

V jakých barvách mají být letošní Vánoce? Červená barva je letitá tradiční klasická barva vánoční. Červené ozdoby totiž na zeleném stromku opravdu krásně vyniknou, a zejména proto se tato barva o vánocích drží již po desetiletí. Zlatá barva také patří neoddělitelně k Vánocům, protože vytváří pocit luxusu. Kombinace červené a zlaté vypadá opravdu dobře. Nádechy studených barev jsou také klasické, je jimi stříbrná, ledově bílá, nádherná modrá nebo také světle modrošedá. Tyto barvy patří k zimnímu období a navozují pocit sněhu, ledových obrazců kreslených na zamrzlá okna a stříbřitých rampouchů. Odráží se v nich tajuplná ledová krása nádherné zimní krajiny. 
 

Přidejte barvy 

 
V posledních letech se stále více dostává do popředí ekologie a vánoce nejsou výjimkou. Proto se čím dál více lidí rozhoduje pro umělé vánoční stromky. Jde o dlouhodobější investici a dnešní kvalita těchto stromků je opravdu vysoká a vzhledově jsou od těch živých k nerozeznání. Až budete kupovat vánoční ozdoby, přidejte barvy. Popusťte uzdu vaší fantazii, neboť kolem letošních Vánoc se točí spousta pastelových barev. Vánoce jsou jen vaše, proto si zejména vyberte barvy tak, aby se vám líbily a užijte si Vánoce po svém.
 
Vaše vánoce mohou být ledově čisté a k tomu se hodí světle fialová barva, která v sobě skrývá něco z ledového chladu i hřejivé barvy červené. Díky pastelovému světlounkému tónu lila připomíná vločky, sněhu či ledovou krásu na okenní tabulce. Kombinujte baňky a ozdobys lehkým nádechem fialové a kouzlo vánoc na vás dýchne svou majestátnou chladnou mrazivostí. Přidáte-li pár baněk v tmavším tónu a vaše vánoční aranžmá dostane příjemné teplejší tóny.
 
Doplňte prvky přírody. Vytvořit si svou originální výzdobu v netradičním duchu zvládnete i vlastníma rukama. Nakoupené vánoční ozdoby dolaďte přírodními doplňky a podtrhnete design vašeho bytu či domu a nemusí to být až tak finančně nákladné. Pár větviček, oříšků, šišek nebo třeba badyánu, anýzu či skořice spolu s vánočními ozdobami zútulní váš domov.